Wojskowa Formacja Taktyczna Drukuj

Sławny i rozwijany na różne sposoby akronim WFT oznacza Wojskową Formację Taktyczną. Jesteśmy drużyną airsoft'ową złożoną z mieszkańców powiatu będzińskiego, Czeladzi i Sosnowca. Jesteśmy fascynatami militariów, historii (nie tylko wojskowości), a przede wszystkim ASG i airsoft'u. Traktujemy naszą pasję jak pewien styl życia. To przede wszystkim odpowiedzialność za członków zespołu, lojalność i wierność własnym zasadom.

Trochę historii. 16 lutego 2008 roku w Dąbrowie Górniczej wskutek zmowy założycieli - Matta i GMazura - powstał Warfare Fanatic Team. Ówczesny skład tworzyli: GMazur, KMazur, Matt, Misiek, Rufus oraz Sadek. Do dzisiaj przetrwał jedynie KMazur, ksywa "Mezo". Z czasem pojawiali się nowi członkowie. Pod koniec 2010 roku WFT przeżył pierwszy kryzys, po nieudanej fuzji z pokrewną drużyną. Rozbieżność wizji doprowadziła do odejścia kolejnych członków. WFT jednak pozostał przy życiu. Odświeżenie misji, celów, zadań oraz zmiana nazwy postawiła dotychczasowy skład na nogi. Od grudnia 2010 roku (już jako Wojskowa Formacja Taktyczna) drużna pręży mięśnie i przygotowuje się do skoku... ;) Obecnie stały kręgosłup drużyny stanowią Szynek, Mezo, Nockeer i Ryba.

Wojskowa Formacja Taktyczna prowadzi działania taktyczne, w szczególności z zakresu Taktyki Zielonej, wzorując się na pododdziałach Wojska Polskiego poprzez wyposażenie i uzbrojenie. Szkolimy się w strzelectwie ASG (i nie tylko), w survivalu, elementach Taktyki Czarnej i pierwszej pomocy. Chcemy tworzyć i tworzymy sprawnie i skutecznie działający zespół pasjonatów. Ponadto jesteśmy grupą przyjaciół, którzy lubią czasem posiedzieć przy ognisku i pogadać o samochodach. W WFT obowiązuje pełna dyscyplina związana z poszanowaniem dla munduru Wojska Polskiego oraz ścisła hierarchia, której każdy musi przestrzegać. Jesteśmy otwarci na świeże umysły. Myślisz, że do nas pasujesz? Zapoznaj się z działami Rekrutacja i Regulamin WFT! Zapraszamy też do przeglądania naszych stron.

Poniżej prezentujemy sylwetki obecnych członków drużyny...

 

mezo (Kamil)
Operator WFT o najdłuższym stażu. Widział wszystkie wzloty i upadki naszego pododdziału. Dlatego nigdy nie zwątpi w jego sens i wartości. Swego czasu zasłynął obdzwanianiem po wszystkich ludziach, prosząc ich, aby pokazali się na strzelance. Ponoć gdyby nie on Operator Sieci Era splajtowałby. Zawsze się spóźnia i wszędzie jest ostatni, przez co naraża się na szydercze podśmiechujki reszty drużyny. Potrafi być niezłym skurwysynem jeśli mu ktoś zajdzie (lub nie) za skórę.
email: kamil6091(maupa)interia.pl
gg: 7655416

nockeer (Dominik)
Operator WFT o najdłuższym stażu na tym świecie. Webmajster i majster od psucia replik. Może rozłożyć każdą replikę, aczkolwiek złożyć z powrotem już nie bardzo. Prawdopodobnie kocha swoją replikę bardziej niż dziewczynę. Każdy kto posiada "kałacha" lub "emkę" jest w oczach nockeera noobem i lamerem (no może za wyjątkiem dowódcy, którego nockeer się panicznie boi). Skarbnik WFT. Nie sypia, bo i po co... Notorycznie sięga do kieszeni i szuka tam fajek i zapalniczki.
email: nockeer(maupa)interia.pl
gg: 1009522
Ryba Ryba (Michał)
Były członek C.O.D. Na jedną z pierwszych jego strzelanek przyniósł 'sprawdzoną' pirotechnikę. Okazała się być tak sprawdzona, że rozwalała pustaki. To człowiek, który wie jak 'ciężko jest z bluzami'. Jest pełen poświęcenia, gdy po nocy spędzonej w pracy pędzi na poranno-niedzielną strzelankę... Lubi trzymać fajki na dachu samochodu, niezależnie od prędkości z jaką jedzie. Przed niedzielnym spotkaniem musi walnąć 4 energetyki na raz. Wtedy Ryba czuje się jak w wodzie i gotów jest do podjęcia jakiejkolwiek walki, często z samym sobą.

email: ryba02t(maupa)tlen.pl gg: 5952512

Śmigło- Yechoto (Szymon)
Pomimo swojego ogromnego wzrostu i dzięki brakowi tuszy potrafi się świetnie zlać z otoczeniem - po prostu staje za dowolnym drzewem. Prawdopodobnie kolejny dewiant replikoseksualny - o mało nie rozebrał swojego gearboxa w warunkach polowych. Szynek, ShyMAN... mnogość ksyw powoduje, że drużyna zwraca się do niego po prostu Szymek. Już niedługo pojawi się w okienku jego, jak mawia Nockeer, "mordka".
email:
gg:

Śmigło- Mix (Michał)
Pierwszy operator-artysta. Mix umiejętności plastyczne ma ogromne, dzięki czemu czasami nas wspomaga artystycznie.  Czasowo poza aktywną działalnością, skupiony na karierze artystycznej.
email: MichalDziedzicGRAF(maupa)gmail.com
gg: 

LogowanieKto jest na stronie

Witrynę przegląda 5 gości 

Valid XHTML and CSS.